Hakkimiizda

Misyon, Vizyon ve Degerlerimiz

Degerlerimiz

Hastalarimiz için;

- Ilgi, Merhmet, Saygi, Vaktinde hizmet ve minimum bekleme zamani

Bize hastalarini emanet eden doktorlarimiz için;

- Hizmet, Tipta mükemmellige ulasma taahhüdü, Hastalarinin en iyi hizmeti alacaklari güveni

Misyonumuz

Bagimsiz bir klinik olarak, IHC;

- Ulusal ve uluslararasi tip camiasinda en iyi olabilme hedefine ulasabilmek için, kaliteli hizmet, ilgi ve mükemmellik gibi geleneksel degerlere odaklanmakta,

- Uluslararasi standartlara ve hastalar ile hastalarini bize emanet eden doktorlarin beklentilerini karsilayabilmek için, hasta hizmetleri, teshis kabiliyetleri ve tedavi prosedürlerini sürekli gözden geçirip yenilemekte,

- Merkezimizde ve diger klinisyenlerle yaptigimiz tibbi arastirmalarla, evrensel tip literatürüne katika bulunmayi hedeflemekte ve bu katkilarini sürekliligini saglamaktadir.

Vizyonumuz

- Vaktinde ve dogru bir teshisin yapilabilmesi için, bütün hastalarimiz, en güvenli ve en gelismis tibbi görüntüleme tetkiklerini hakeder.

- Hastalarin merkezimizi ziyaretlerinin basindan sonuna dek misafirperver, sicak ve samimi bir ortam sunarak, onlarin tam güvenini kazanmak bizim için önemli bir görevdir.

- Hastalarini bize emanet eden doktorlara, en son görüntüleme teknikleri kullanilarak yapilan tetkikler sonucunda, dogru ve klinik amaca uygun raporu en kisa zamanda sunmak asli vazifemizdir.

Bölümlerimiz

img

MR Departmanimizda, GE Signa HDe, 1.5T MR cihazimiz ile hizmet verilmektedir.

Doktorlarimizin daha fazla detay görebilmeleri için, Signa HDe 1.5T MR cihazi, gelismis imaj kontrasti, bulaniklik ve artifak önleyici teknikler öne çikarilarak tasarlanmistir. Bu sistem ayni zamanda hareket düzeltme özelligi sayesinde, tetkiklerin tekrarlanma ihtiyacini minimuma indirmektedir. Bir yüksek çözünürlüklü tüm vücut görüntüleme sistemi olan GE Signa HDe, dünya çapinda mükemmel performansi ile taninmaktadir. Güçlü bir manyetik görüntüleme platformu olarak, yüksek çözünürlüklü tetkikler ve genis bir uygulama yelpazesi sunmaktadir.

img

Bilgisayarli tomografi, vücudun enine kesitler seklinde görüntülenmesini saglayan ve özel bir X-Isini düzenegi ile çalisan bir tetkik yöntemidir. BT bilgisayari, organ, kemik veya diger dokulari detayli resimler seklinde görüntüler. IHC'de kullanilan Siemens 64 kesit çok kesitli bilgisayarli tomografi cihazi ile hastaya verilen radyasyon olabilecegin en düsügüdür. Çok kesit teknolojisi, hastanin çekim sirasinda maruz kaldigi radyasyonu önemli ölçüde düsürmektedir. Cihazimiz, vücudun çekimi yapilan bölgesinin kalinligina göre, gerçek zamanli olarak, radyasyon düzeyini ayarlamaktadir.

img

Röntgen Bölümümüzde bulunan yeni nesil röntgen cihazimiz ve CR ünitesi, birçok farkli tetkik yapabilmemize imkan saglamaktadir. Tamami ile dijital olan DICOM görüntüler, raporlanmak ve hastaya verilmek üzere, çekimden saniyeler sonra, hem elektronik hem de film olarak hazir edilmektedir.

img

Gerçek zamanli ultrason görüntüleri sayesinde, doktorlarimiz hasta organlarinin ve diger dokularin hareketlerini görebilmekte, kan akimi ve kalp kapaklarinin hareketlerini izleyebilmektedirler. Bu teknikle, farkli kalp hastaliklarinin ve kalp krizi sonrasi kalpte olusan kalici hasarlarin tespiti mümkün olmaktadir. Ultrason Departmanimizda kullanilmakta olan ve çok amaçli problar ile donatilmis son teknoloji ürünü ultrason cihazimiz ile, ultrason tetkikleri, hizli, agrisiz ve stresten uzak bir hale gelmektedir.

img

EEG ve EMNG Bölümlerimizde, ileri teknoloji ürünü cihazlar ile çalisan ülkenin en iyi doktorlari tarfindan yazilan dogru raporlar, hastalarimizin güvenini kazanmamiza her zaman yardimci olmaktadir.

Biz nasil çalisiyoruz

Randevu

MR, BT, Röntgen ve Ultrason tetkiklerinin birçogunun öncesinde, hastalarin bazi özel hazirliklari yapmis olmasi ve cihazlarin bu tetkiklere uygun olarak hazirlanmasi gerekmektedir.Bu sebeple, günlük randevularin uygun sekilde planlanmasi vezgeçilmez bir unsurdur. Bu sekilde, hastalarimizin gereginden fazla beklemelerinin önüne geçildigi gibi, cihazlarin da daha verimli sekilde kullanilmasini saglamaktadir.

img

Hasta bilgilendirme

Her bir tetkik öncesinde, hastalarimiz tetkik detaylari hakkinda bilgilendirilmektedir. Izleyecegimiz prosedür nasil olacak, tetkik sirasinda hasta neler hissedecek, ilave bir ilaç gerekli olacak mi, vs vs. Hastalar, tetkiklerini yaptirmadan önce, tetkik hakkinda her türlü bilgiyi almis, kafalaridaki soru isaretleri giderilmis sekilde ilgili departmanimiza yönlendirilirier.

img

Tetkik

Tibbi görüntüleme prosedürleri karmasik olduklari gibi, iyi bir sonuç elde edebilmek için bir o kadar da özen isteyen islemlerdir. Sonuçlarin bir kristal berrakliginda ve anlasilabilir olabilmesi için, tecrübeli cihaz kullanicilarimiz ve doktorlarimiz, her islemi hassasiyetle yapmaya özen göstererek, hastaya yardimci olurlar.

img

Danisma / Ikinci Uzman Görüsü Alma

Ikinci bir görüs almak her zaman iyidir! Merkezimizde çalisan doktorlarimiz her ne kadar islerinin ehli iseler de, biz her zaman alanlarinda dünyaca taninan Türk profesörlere danisarak, her bir hastamiz için, onlarin görüslerini de degerlendirmeyi uygun buluyoruz. Böylelikle, hastalarimiza teslim ettigimiz raporlarin hep dogru olmasini saglamaktayiz.

img

Hasta Raporu

Her zaman, hastalarimiz için yazdigimiz raporlarin dogrulugu ile övünürüz. Ileri teknoloji ürünü cihazlarimiz sayesinde, doktorlarimiz görüntülerde daha fazla detay görebilmektedirler. Buna ilave olarak, yurtdisindaki danisman profesörlerle hasta görüntüleri paylasmak sureti ile, hataya yer birakmiyoruz. Dogruluk payi yüksek raporlarimiz, bize hastalarini emanet eden doktorlarin dogru tedaviye karar vermelerine isik tutmaktadir.

img
4500
Yillik Tetkik
86
Farkli Tetkik
21
Ileri Düzey Tetkik
3000
Mutlu Hasta